Творчість наших читачів

Конкурс "ЛІТЕРАТУРНЕ FAN PARTY" «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини - 2016»       В Каланчацькій районній  бібліотеці для дітей пройшов  ІІ етап конкурсу дитячого читання  «Найкращий читач України - 2016» , «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини-2016» , де зібралися кращі з кращих, ерудовані, кмітливі, спритні та інтелектуальні діти   6, 7 класів, які перемогли в першому етапі конкурсу, що проходив у бібліотеках   району. Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки і ґрунтовні  літературні знання. Вони вкотре довели, що книга – це найкращий спосіб розвитку особистості, вона – найкоротший шлях до істини.http://detskay.blogspot.com/2016/03/2016.html 22 березня 2016 року
Поетичний камертон Ліни Костенко»
      
                Сьогодні ми признаємося  в любові Ліні Василівні Костенко  – Берегині нашої духовності. Наші читачі бажають поетесі  міцного здоров’я, творчого  натхнення. І нових мистецьких звершень. 
                      А в  стінах дитячої  книгозбірні  підведено підсумки 1 етапу обласного конкурсу виконавчої майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко» в номінації «художники»,  де учасники  представляли ілюстрації до творів Ліни Костенко в різній техніці виконання. Це і малюнки аквареллю, і малюнки  кольоровими олівцями, і пластилінові ілюстрації.  Наші переможці: Юзефович Тетяна (Каланчацька ЗОШ№2),   Гюрджан Карина 9-Б кл Каланчацька ЗОШ№1(ілюстрація до вірша Л.Костенко "Крила"), Біляк Ліза   4-А кл.Каланчацька ЗОШ№1 (ілюстрація до вірша "Пісенька-весняночка"), Тихонюк Даша  4-А клас  Каланчацька ЗОШ№1  (ілюстрація до вірша "Здивовані квіти").
                                                  Вітаємо з перемогою!

                      24 березня 2016 р.

                 Другий рік поспіль обдаровані мистецьким хистом і майстерністю художнього слова юні учасники  фестивалю «Поетичний камертон Ліни Костенко» мали нагоду позмагатися у майстерності декламації творів , виконання пісень, та у конкурсі  ілюстрацій до творів Ліни Костенко. Наша читачка,  учасниця конкурсу Юзефорич Тетяна (Каланчацька ЗОШ№2) , приймала участь в категорії художники. Хоча і не виборола призове місце, але приїхала  з Херсону з масою чудових вражень від конкурсу, від побаченого та почутого, і  за  участь тримала   Диплом.                  

                                        Березень 2016 р.             
Майстер-клас з пластилінового живопису
           26 березня 2016 року  в Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов майстер-клас з пластилінового живопису. Цієї унікальної техніки навчала пацієнтів та співробітників диспансеру  бібліотекар нашої дитячої бібліотеки, майстриня Інна Красновська. Темою майстер-класу стало створення "Квітки-оберіга".
"Квітка - символ краси, символ молодості, всього самого світлого і красивого, що є у нашому житті. Пластилін, який Ви тримаєте в руках, наповнюється Вашою енергетикою, Вашими позитивними думками. Найсильніший оберіг - той, що Ви зробили своїми руками і з любов'ю" - підкреслила Інна Красновська.

Майстер-клас став справжнім сімейним святом:  На декілька годин затишний хол диспансеру наповнився дитячими голосами, посмішками, натхненням, добром, світлом та радістю - найкращою енергією, яка так необхідна в цих стінах.

Кожен створив свою власну "Квітку-оберіг", хтось для сина та чоловіка, хтось для мами, для доньки або для всієї сім'ї.   
           


                    Березень 2016 р.   
                             

         Я серцем обіймаю цілий світ…». Виставка картин  бібліотекаря дитячої бібліотеки  Інни Красновської у Херсонському онкодиспансері
У   березні 2016 року, у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках мистецького проекту відбулося відкриття персональної виставки картин нашого бібліотекара молодшого відділу обслуговування  Інни Красновської «Я серцем обіймаю цілий світ…». На запрошення ініціатора проекту, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, відома в Україні художниця представила близько 30 своїх робіт.


У вітальному слові головний лікар Ірина Сокур наголосила: "Мета мистецького проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру - створити арт-середу, що сприятиме покращенню емоційного стану пацієнтів та зможе надихнути їх на боротьбу із хворобою. Також наша мета - це зняття синдрому професійного вигорання у працівників закладу. Крім того, митці, художники та просто творчі люди часто потребують підтримки та простору, де можуть показати свої роботи. Ми створили такий арт-простір і запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче допомогти".
На відкриття виставки завітала Перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Валентина Січова. "Заклад, в якому ми зараз знаходимося - надзвичайно складний. І в Херсонському обласному онкологічному диспансері і пацієнтам, і працівникам найбільш потрібна сила духу. Саме цю силу духу особливо відчуваєш в творчості Інни", - підкреслила Валентина Іванівна.
Інна Красновська на відкритті виставки зазначила: "Це місце, де особливо потрібна підтримка людям, моральна і духовна. І якщо мої картини створять гарний настрій, нададуть сили пережити всі життєві негаразди - це буде для мене велике щастя!"

                        29 грудня 2015 р.

«Зимова фантазія»

    Новорічне свято – це час красивої і доброї казки, яка приходить в кожен дім в кінці року. Новий рік приносить нам надію на краще і дарує безліч подарунків. До Новорічних свят в дитячій  бібліотеці відкрито святкові книжкові викладки  літератури «Зимова  фантазія»,  та вироби маленьких читачів.
 А ось які новорічні  подарунки підготували учасники гуртка «Юні фантазери» нам бібліотекарям і  всім нашим читачам!
пʼятниця, 18 грудня 2015 р.


"Палітра гарного настрою"

   У 2015 році нашою бібліотекою проводилося багато  різних цікавих заходів, конкурсів. Але на завершення року проведено неперевершено захід, презентовано персональну виставку юної художниці, читачки   дитячої бібліотеки, учениці 8-Акласу Каланчацької ЗОШ№2 Юзефович Тетяни. Ця   скромна,  талановита  дівчинка закохана в образотворче мистецтво, вміє бачити вічну красу природи і дарувати її людям через свої чудові малюнки. Увазі глядачів були представлені 20 робіт Тетяни, об’єднані однією темою « Палітра гарного настрою».  Більшість картин виконані у техніці «живопис».   Усіх присутніх , а це були її друзі, однокласники, батьки, вразила  жива,  багата палітра робіт, глибокий зміст та яскрава оригінальність змісту полотен.      У кожній роботі – щира душа авторки, її бачення навколишнього світу, добре серце, віддане мистецтву.  Слово  надане було   мамі Тетянки,  Олені Володимирівні. Вона подякувала бібліотекарям, керівнику гуртка «Юні фантазери», які помітили і розвинули в її дитини задатки художниці. Класний керівник Жила Людмила Олександрівна,  сказала теплі слова  про свою ученицю, що вона у них свій художник у класі, яка завжди приймає участь в різних шкільних конкурсах. Тетяна висилала свою роботу під назвою «Щастя моє гарбузове»  на Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитинаквітуча Україна», приймала участь у нас в районній дитячій бібліотеці до Дня Незалежності, до Всеукраїнського Дня бібліотек «Я люблю свою бібліотеку, до Дня селища Каланчак. А щодо самої Тетяни -- вона стояла щиро посміхалася, трохи сором’язлива, але впевнена у собі, вона знає чого хоче, а мріє вона стати дизайнером. Ми щиро бажаємо  Тетяні  успіхів і натхнення, здійснення мрій і планів. Хай творчий вогник у її очах ніколи не гасне, а розгорається палким багаттям любові і щирості. Хай завжди усміхається удача і допомагають добрі люди юним обдаруванням, які прославлятимуть наш край.  На закінчення заходу керівник гуртка «Юні фантазери» Красновська І.С. подарувала на згадку книжку про мистецтво.
                                                                                                                                                                                                                   

Немає коментарів:

Дописати коментар