Поради юним читачам

Для юних громадян.

Вчіться, діти! Мудра книжка
Скаже вам чогось багато
З того, що колись другими
І посіяно, й пожато.
(Яків Щоголів) 
 На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства. 


          Cайти для дітей

Дитячий сайт «Левко» пропонує ігри, комікси, розмальовки, конкурси, аудіо та відео, цікаві лінки тощо.

Кращі зразки творчості для дітей - абетки, казки, читанки, приказки, загадки, скоромовки, лічилки, усмішки. І, звичайно, ігри.

Cайт для дітей «Соняшник» дає можливість спілкуватись та знайомитись з ровесниками, дивитись мультфільми, слухати та читати казки й веселі історії, розв»язувати головоломки, грати в ігри, брати участь у різноманітних конкурсах.

Літературний сайт Ігоря Січовика «Словограй»- це дитячі вірші, ігри, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки, а також повісті, сатира та гумор.

Сайт «Українська казка» запрошує тебе, любий читачу, відвідати чарівний і незвичайний світ казки.

«Загадки для кмітливих» - тут ви знайдете дитячі загадки, загадки-жарти, загадки на логіку, математичні та авторські, словесні та смішні, малюнки – загадки, обман зору, ребуси та інші.

Сайт українських періодичних видань для дітей від 2 до 15 років. "Велика дитяча газета" та журнали "Мамине сонечко", "Маленька Фея та сім гномів", "Пригоди" – всеукраїнські видання для дітей від 2 до 15 років. За свідченнями батьків та вчителів, ці видання позитивно впливають на розвиток дитини: розвивають логічне мислення, творчі здібності, пам’ять та уяву, у цікавій формі знайомлять з історією України, звичаями й традиціями нашого народу, містять розвиваючі завдання з мови та математики, виховують повагу до батьків та свого народу, національну свідомість та впевненість у собі. Над створенням видань працюють сучасні українські класики, такі як Марія Людкевич, Зірка Мезантюк, Микола Качан, Леся Мовчун та інші.

Більше 30-ти захоплюючих ігор на дитячому порталі “Сонечко”: “стрілялки”, “розставлялки”, шахи, гномики, лото та ще багато інших.

Спортивні ігри, задачки на логіку, стратегічні ігри, стрілялки!

Чудові дитячі мультфільми.

Тут теж є мультики.

На сайті «Оптичні ілюзії» ви зможете побувати в театрі тіней, побачити ілюзії на стінах; з відбитками рук; з хмарами; та зможете розмістити їх на своєму мобільному телефоні.

Твоє ім’я. Дізнайся таємницю свого імені, його походження, значення, вплив на твій характер та вдачу.

Математика для школи. Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики. Переглянете і при потребі збережете збірки прикладів.

Світ географії та туризму. Географія, туризм, країни світу, геологія, статті з географії, посилання, українські та зарубіжні вчені-географи, мандрівники, міста світу.

http://www.philosophy.ua          Філософія

http://www.etyket.org.ua  Етикет

http://www.ukrlib.com.ua     Бібліотека української літератури

http://www.chytanka.com.ua    Читанка (дитяча онлайн-бібліотека)

http://www.lib.com.ua  Электронная библиотека

http://www.ukrlib.com  Українська бібліотека «Джерело»

http://www.chl.kiev.ua   Національна бібліотека України для дітей


ЯК ЧИТАТИ КНИГУ
Не читай лежачи.
Не читай в сутінках, зіпсуєш зір.
Книгу тримай на відстані, не ближче ніж 30 см від очей.
Не поспішай, читай вдумливо.
Зустрічаючи незрозумілі слова, звертайся до словників.

Немає коментарів:

Дописати коментар