пʼятниця, 19 листопада 2021 р.

Ігри патріотів Херсонщини – 2021

 Для визначення переможців  обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини – 2021", який започатковано та щорічно проводиться Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки сьогодні  відбулося  його  фінальне тестування на гугл-формах У кожній віковій категорії на учасників очікували  цікаві запитання про рідний край, про  його природне  розмаїття, про історичні  факти, літературні і мистецькі здобутки  Херсонщини.

 Взяли участь в ньому й найкращі патріоти Каланчацької громади – переможці ІІ етапу інтелектуального турніру:

 у молодшій віковій групі (4-5кл.) – Куркін Ярослав, учень 4-Б класу Каланчацького ЗПЗСО №1, читач Каланчацької бібліотеки для дітей

 · у середній віковій групі (6-7 кл.) – Перетятько Єгор  , учень 6-А класу Каланчацьої ЗОШ №2, читач Каланчацької бібліотеки для дітей· у старшій віковій групі ( 8-9 кл) – Косенко Катерина,  учениця  8-А класу Каланчацького ЗПЗСО №1, читачка Каланчацької бібліотеки для дітей. Написання тестових завдань проходило в приміщені Каланчацької бібліотеки для дітей.

 Після завершення фінального тестування наші маленькі патріоти – переможці були нагороджені Подяками Каланчацької ЦБС за перемогу в ІІ етапі турніру «Ігри патріотів – 2021» серед читачів бібліотек Каланчацької громади та невеличкими подарунками.

Вітаємо переможців та бажаємо нових цікавих пізнань про рідний край та Україну! Так тримати!  

Немає коментарів:

Дописати коментар